Zvýšená bezpečnost a přehled, nižší ztráty při výrobě

Moduly TS4-R patří mezi nejvíce efektivní a flexibilní chytré komponenty pro minimalizaci ztrát při provozu FVE – tzv. solar optimizery. Řešení je ideální pro efektivní údržbu již běžících FVE instalací a zároveň použitelné i pro nové instalace. Díky panelům monitorovaným přes chytré moduly můžete efektivnost provozu Vaší instalace výrazně zvýšit a zároveň eliminovat bezpečnostní rizika (funkce PV-Safe) a zlepšit ovládání Vaší výrobny.

Monitoring Tigo

Funkce Rapid Shutdown pro maximální bezpečnost

Jedinečná technologie Rapid Shutdown výrazně zvyšuje bezpečnost na solárních zařízeních.  Funkce Rapid Shutdown umožnuje automaticky detekovat potencionální rizikové stavy na panelech  a následně z pole eliminovat nebezpečné stejnosměrné napětí. Rapid Shutdown navíc může být aktivována i dálkově.

 

Desktopová i mobilní aplikace pro přehledný monitoring

Monitorovací systém Tigo Energy umožnuje kompletní správu celé vaši FVE. Až do úrovně jednotlivých fotovoltaických panelů máte aktuální přehled nad jednotlivými FV elektrárnami, jejich výkonem a funkčností. Můžete provádět analýzu výroby energie i stavu jednotlivých panelů a nastavit odesílání upozornění.

desktopova-mobilni-aplikace

 

Naši spokojení zákazníci

Přidejte se mezi ně

Objednejte si u nás elektrárnu nebo naše služby

Vybereme vám nejvhodnější řešení

Než se pustíte do stavby FV elektrárny, je dobré si ujasnit, jaké řešení je pro vás nejvhodnější, jak se dá financovat z Nové zelené úsporám a na co si dát při přípravě pozor. Ozvěte se ještě dnes.